Muzeum potmě!

Středa 12. 1. 2022 v 18 hodin

Zažijte neopakovatelnou prohlídku muzejní budovy potmě! Využijte této jedinečné šance a poznejte jednu z nejkrásnějších libereckých budov pouze ve světle baterky. Baterky a čelovky s sebou!
Kapacita prohlídky je omezená, proto doporučujeme rezervaci na info@muzeumlb.cz. Vstupné 100 Kč / 50 Kč (pro děti do 12 let).

Přijďte ve středu 12. ledna v 18 hodin a zažijte neopakovatelnou prohlídku muzejní budovy potmě! Využijte této jedinečné šance a poznejte jednu z nejkrásnějších libereckých budov pouze ve světle baterky. Jedná se o individuální prohlídku, na akci se tedy nevztahují vládní opatření o hromadných akcích. Baterky a čelovky s sebou!