Hlavní obrázek
Home
Tečka
Pronájmy
Pronájmy
Budova Severočeského muzea je vhodným reprezentativním prostorem pro pořádání společenských, kulturních, ale i soukromých akcí. Každoročně se tu konají koncerty, semináře, konference a svatební obřady.

Přednáškový sál

Technika: Dataprojektor s počítačem, 2x mikrofon, řečnický pultík

Kapacita: 75 míst k sezení

Cena: 1 000 Kč / hodina

Slavnostní vestibul

10 x 11 m

Prostor je nejvhodnější pro pořádání koncertů (výtečná akustika, piano Weinbach k dispozici) a konání svateb.

Cena: 1 000 Kč / hodina


Velký sál

19,7 x 11 m

Kapacita: přes 200 židlí

Pronájem sálu je limitovaný. S ohledem na využívání sálu pro proměnné výstavy je nutná včasná rezervace, osobní projednání a uzavření smlouvy o pronájmu. Mobiliář si zajišťuje nájemce.

Cena: dle dohody


Svatební obřady v muzeu

Obřady probíhají ve slavnostním vestibulu muzea, kde je také k dispozici klavír. Pro fotografování je navíc zpřístupněna knihovna a terasa muzea. Pro dojednání obřadu je třeba se s námi spojit s dostatečným předstihem.

Základní cena: 5 000 KčDo ceny nájemného se počítá každá započatá hodina, včetně příchodu do sálu. 20 minut před začátkem akce je bez poplatku. Pronájem se sjednává na dobu určitou s možností prodloužení. Pokud akce skončí dříve, bude pronajímateli naúčtován nájem za původně dohodnutou dobu. V případě požadavku na uzavření SM po dobu konání akce a jiných nestandardních úkonů je k ceně připočítán poplatek, který individuálně stanoví ředitel SM.

SM si vyhrazuje právo odmítnout pronajmout prostory z důvodu neslučitelnosti s povahou a posláním SM.

Kontakty
Pokud máte zájem o prostor muzea pro svou akci, neváhejte nás kontaktovat. Už nyní se těšíme na spolupráci a akci, kterou Vám pomůžeme zrealizovat.

Alena Bitmanová
svatební obřady


Medard Vacek
ostatní pronájmy