Hlavní obrázek
Tečka
Volná místa
Volná místa
V současné době hledáme nové kolegy na pozice botanik a archeolog.
Archeolog

Požadavky

  • VŠ vzdělání v oboru archeologie
  • Znalost regionu a praktické znalosti z terénních výzkumů
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Práce s PC – EXCEL, WORD, ACCES
  • Trestní bezúhonnost

Pracovní náplň

  • Výkon archeologické památkové péče ve smyslu platné legislativy

  • Komunikace s investory.
  • Archeologická vyjádření, expertní listy – nálezové zprávy
  • Terénní práce
  • Práce s databází AM ČR

Benefity

  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny „sick days“
  • stravenkový paušál
  • volné vstupy do muzeí a galerií
  • příspěvek na penzijní připojištění

Platové zařazení

  • 11. platová třída (od 22 980 Kč do 33 790 Kč dle délky praxe)
  • možnost osobního ohodnocení

Nástup

dle dohody

Kontaktní osoba

Mgr. Petr Brestovanský

Součástí přihlášky do výběrového řízení je strukturovaný CV a motivační dopis. Přihlášky zasílejte poštou na adresu Severočeské muzeum v Liberci, Masarykova 437/11, 460 01 Liberec 1, nebo e-mailem na adresu helena.novotna@muzeumlb.cz.