2. světová válka v Liberci

Tematická prohlídka expozicí Liberecké fragmenty s Ivanem Rousem, středa 6. 10. 2021 v 18 hodin

Chcete vědět, jak vznikala nová expozice o historii Liberce? Co je nejstarším dokladem lidské činnosti v liberecké kotlině? Chcete poznat neuvěřitelné příběhy, které se skrývají za jednotlivými vystavenými předměty? Přijďte na komentovanou prohlídku expozice Liberecké fragmenty, kterou si pro vás připravil její kurátor Ivan Rous.
Kapacita je omezená, proto doporučujeme rezervaci na info@muzeumlb.cz, vstupné je 100 Kč.

Chcete vědět, jak vypadal Liberec za druhé světové války a co všechno se tu tehdy odehrávalo? Speciální komentovanou prohlídku expozice Liberecké fragmenty se zaměřením na druhou světovou válku si pro vás připravil Ivan Rous. Přijďte ve středu 6. října v 18 hodin!