Adventní odpoledne v knihvazačské dílně

Středa 30. listopadu 2022 od 16 do 18 hodin

V případě zájmu lze pro skupiny od 10 osob objednat i další termín.
Přijďte si vyrobit a ozdobit kožený notýsek - pro sebe, či pro někoho pod stromeček!
Workshop je určený pro starší děti s doprovodem a pro dospělé.
Cena: 50 Kč / účastník
Rezervace nutná!

Přijďte si vyrobit a ozdobit kožený notýsek – pro sebe nebo pro někoho pod stromeček! Ve výstavě Slepí svědkové doby se podíváme, jak se knihy zdobily dříve, a potom si techniku slepotisku (tisk nahřátými raznicemi do kůže) sami vyzkoušíme. Workshop je určený pro starší děti s doprovodem a pro dospělé. V případě zájmu lze pro skupiny od 10 osob objednat i další termín. Akce je realizována v rámci výzkumného projektu Slepí svědkové doby podpořeného z programu aplikovaného výzkumu a vývoje národní a kulturní identity – NAKI II.

Cena: 50 Kč za osobu. Rezervace na info@muzeumlb.cz nutná!