Dny evropského dědictví (EHD)

Sobota 10. 9. 2022 od 10 do 19 hodin

Den evropského dědictví v Severočeském muzeu
10 / 09 / 2021
Dny evropského dědictví (European Heritage Days) každoročně v měsíci září otevírají nejširší veřejnosti brány nejzajímavějších památek. Po roční pauze se opět připojujeme i my. Přijďte si zdarma prohlédnout nové expozice, výstavy, muzejní knihovnu nebo se rozhlédnout z muzejní věže! Těšíme se na vás v sobotu 11. září od 10 do 19 hodin.Součástí letošního EHD bude již 5. ročník festivalu současného umění Art Week Liberec a jedna z instalací bude ke zhlédnutí přímo v Severočeském muzeu.
Dny evropského dědictví (European Heritage Days) každoročně v měsíci září otevírají nejširší veřejnosti brány nejzajímavějších památek. Po roční pauze se opět připojujeme i my. Přijďte si zdarma prohlédnout nové expozice, výstavy, muzejní knihovnu, terasu nebo se zdarma rozhlédnout z muzejní věže! Těšíme se na vás v sobotu 11. září od 10 do 19 hodin.

Dny evropského dědictví (European Heritage Days) každoročně v měsíci září otevírají nejširší veřejnosti brány nejzajímavějších památek. Po roční pauze se opět připojujeme i my. Přijďte si prohlédnout expozice, výstavy, rajskou zahradu nebo se rozhlédnout z muzejní věže či terasy! Těšíme se na vás v sobotu 10. září od 10 do 19 hodin.

Součástí letošního EHD bude již tradičně festival současného umění Art Week Liberec a jedna z instalací bude přímo v Severočeském muzeu – budou tu k vidění objekty sklářské výtvarnice Lady Semecké citlivě instalované do stálé expozice. Pro diváka to bude taková hra, zkouška pozornosti, zda a kdy je v muzeu objeví.