Komentovaná prohlídka výstavy Karolína Kopřivová | Sklo a šperk

Úterý 9. května 2023 v 18 hodin

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA VÝSTAVY
KAROLÍNA KOPŘIVOVÁ | SKLO A ŠPERK
Severočeské muzeum pořádá ve spolupráci s Křišťálovým údolím komentovanou prohlídku výstavy sklářské výtvarnice Karolíny Kopřivové. Autorka provede zájemce expozicí ve vestibulu muzea a okomentuje svou tvorbu. Součástí akce je předání ceny návštěvnické soutěže Velikonoc v Křišťálovém údolí. Výherce převezme rozměrné broušené skleněné vejce, které vzniklo ve studiu Bystro Design v Kamenickém Šenově. Vstup zdarma.