Loutková sobota v muzeu – Divadlo FRAS – Medař

Vstupné je 150 Kč
30 míst jsem dal na Goout online
20 + míst můžeme prodávat na recepci
Celkovou kapacitu vzhledem k velikosti loutek jsem po domluvě s divadlem dal na 50, ale v případě velkého zájmu můžeme o trošku navýšit.
Anotace k představení Medař:
Nonverbální loutkové divadlo
Režie: Johana Bártová
Scénografie, loutky: Jakub Šulík
Hudba: FRAS
Hrají: Matěj Šumbera, Jakub Šulík
Délka představení: 45 minut
Vhodné od: 8-10 + let
Premiéra:
11.9. 2021 na festivalu 4+4 dny v pohybu, Praha.
Inscenace vznikla s podporou DAMU KALD. Představení je v roce 2022 součástí projektu Nová síť.

Na sobotu 11. listopadu od 15 hodin jsme pro vás připravili další loutkové divadlo, tentokrát nonverbální představení divadla FRAS. A o čem bude? Joshi nikdy nemusel daleko z vesnice. Jeho život byl tak šťastný, jak jen může život starého nepálského mládence být. Pak ale Joshiho sestra onemocněla. Teď ho čeká nelehký úkol. Dojít až na vršky hor a donést odsud pro sestru lék. Je to však nebezpečná cesta, ze které se nemusí vrátit živý. Inscenace vznikla s podporou DAMU KALD.

Režie: Johana Bártová
Scénografie, loutky: Jakub Šulík
Hudba: FRAS
Hrají: Matěj Šumbera, Jakub Šulík
Délka představení: 45 minut

Představení je vhodné pro děti od 11 let, vstupenky jsou k dispozici na GoOut.