Prodejní dernisáž výstavy Jizerský SKUBBISMUS

Slavnostní ukončení výstavy v pátek 19. 11. 2021 v 17 hodin

Vzhledem ke Covidové situaci, oficiální vernisáž nemohla proběhnout, proto Vás srdečně zveme na Prodejní dernisáž, která proběhne 29.10. od 17:00 (událost ZDE) v severočeském Muzeu v Liberci.
Součástí akce bude i dražba vybraných děl.
Zapište si prosím datum 19.11. od 17:00.
Bude na vás čekat příjemná atmosféra hořících sudů, piva a buřtů.

Výstava Jizerský SKUBBISMUS je ukázkou střetnutí doby, času, prostoru a především hmoty. Díla se rodí v okolí materiálové pestrosti Jizerských hor a díky tomu vidíme spektrum ateliérové tvorby na hranici umění a designu, kde prim hraje sklo. Autoři výstavy představují kreativní procesy jejich tvorby, která se promítá do 111 předmětů z celé řady materiálů. Jednotlivé objekty pocházejí ze současných či minulých projektů, které křížily Jakubovu a Janovu cestu. Jsou to projekty jak společné tak individuální, komerční či výzkumné.

Vzhledem ke covidové situaci nemohla proběhnout oficiální vernisáž, proto srdečně zveme všechny na Prodejní dernisáž, která proběhne 19. listopadu od 17 hodin v Severočeském muzeu v Liberci. Součástí akce bude i dražba vybraných děl.

Tak neváhejte a přijďte! Bude na vás čekat příjemná atmosféra hořících sudů, piva a buřtů.