Textil s Adélou Pomothy

Speciální komentovaná prohlídka ve středu 15. 9. 2021 v 18 hodin

Seznamte se s kurátorem … Textil s Adélou Pomothy
Nahlédněte do muzejního zázemí a seznamte se s jednotlivými kurátory a jejich prací. Tentokrát o textilu a o tom, jak se vystavuje, ukládá a jak se o něj pečuje. Nebude chybět komentovaná prohlídka vystavených oděvů, něco z historie odívání a exkurz do každodenní kurátorské práce.
15. 9. 2021 v 18 hodin, 100 Kč za osobu, rezervace na info@muzeumlb.cz

V rámci komentovaných prohlídek začínáme s novým cyklem nazvaným "Seznamte se s kurátorem". Nahlédněte do muzejního zázemí a seznamte se s jednotlivými kurátory a jejich prací. Tentokrát s Adélou Pomothy o textilu a o tom, jak se vystavuje, ukládá a jak se o něj pečuje. Nebude chybět komentovaná prohlídka vystavených oděvů, něco z historie odívání a exkurz do každodenní kurátorské práce.

Kapacita je omezená, proto doporučujeme rezervaci na info@muzeumlb.cz, vstupné je 100 Kč.