Vena a Počátky – koncert na muzejní terase

Pátek 22. 9. 2023 v 18 hodin

Přijďte si poslechnout koncert libereckých kapel Počátky a Vena na muzejní terase!
POČÁTKY
Liberecká kapela Počátky hraje svižný pop-rock, který vás zaručeně nabije pozitivní energií. Tahle parta je spolu od roku 2019 a od té doby se objevila v televizi, měla singly v několika rádiích a hrála koncerty po boku velkých jmen české hudební scény, jako jsou například Rybičky 48, zpěvák Jakub Děkan nebo kapela UDG.
V Ξ N Λ
VENA (v latině ,,žíla”) je česká pop-rocková kapela. Vznikla v roce 2022 a pochází také z Liberce. Frontmanem, zpěvákem a kytaristou je Jan Petržílka (ex-Meredith Hunter), kytarista Lukáš Janků (Počátky, ex-Lifelines) a bubeník Tomáš Janků (Počátky, ex-Lifelines).
Na terase bude umístěn bar, kde si budete moct zakoupit lahvové pivo, víno a nealkoholické nápoje.
Vstupné: 250 Kč
V ceně vstupenek na koncert je zahrnuta možnost prohlídky muzea.
Rezervace vstupenek: produkce@muzeumlb.cz
Prodej vstupenek: na muzejní pokladně během otevírací doby (úterý–neděle od 10 do 19 hodin)

Přijďte v pátek 22. září v 18 hodin a poslechněte si koncert libereckých kapel Počátky a Vena na muzejní terase!

POČÁTKY

V Ξ N Λ (v latině ,,žíla”) je česká pop-rocková kapela. Vznikla v roce 2022 a pochází také z Liberce. Frontmanem, zpěvákem a kytaristou je Jan Petržílka (ex-Meredith Hunter), kytarista Lukáš Janků (Počátky, ex-Lifelines) a bubeník Tomáš Janků (Počátky, ex-Lifelines).

Na terase bude umístěn bar, kde si budete moci zakoupit lahvové pivo, víno a nealkoholické nápoje.

Vstupné: 250 Kč (v ceně  je zahrnuta možnost prohlídky muzea)
Rezervace vstupenek: produkce@muzeumlb.cz