Návrhy a výrobky z plastických hmot 1955-1990

Katalog k výstavě „Jiří Hofman – nejen design“ je tvořen volnými listy. Textová část představuje historii podniku Plastimat zejména z hlediska hledání technologie zpracování umělých hmot a úsilí designérů o prosazení vlastních originálních návrhů v souladu s požadovanou technologií a vlastnostmi materiálu. Tak vznikalo mnoho charakteristických výrobků, které pamětníky při jejich spatření neomylně vrací do doby, kdy byly vyráběny a masově používány.

Návrhy a výrobky z plastických hmot 1955-1990

PARAMETRY