Francouzský umělecký plakát 1889-1899

Katalog výstavy ze sbírek Severočeského muzea je tematicky zaměřen na umělecký plakát, jehož vrcholným obdobím ve Francii je poslední desetiletí 19. století. Průvodní text odkrývá souvislosti mezi bouřlivými změnami společnosti v období takzvané „Belle Époque“ a novou tvorbou v té době výrazných uměleckých osobností. Katalogová část obsahuje soupis vystavených plakátů a stručné charakteristiky jednotlivých autorů.

Francouzský umělecký plakát 1889-1899

PARAMETRY